Вшанування пам'яті загиблого героя!

Дата: 13.05.2023 00:00

Фото без опису

Сьогодні минає 9 рік, як віддав своє дорогоцінне життя за незалежність України в зоні АТО наш земляк - Верещак Віктор Олександрович.

Він народився 9 листопада 1971 року в селі Никонівка, Бердичівського району Житомирської області.

Загинув 13 травня 2014-го поблизу села Рівного Генічеського району, під час пересування підрозділу з однієї позиції на іншу в ході навчань, сталася пожежа й вибух в одній з самохідних гаубиць 2С19 "Мста-С".

1 червня Віктора поховали на кладовищі рідного села Никонівка. У Віктора залишились, дружина Катерина та двоє дітей, — син Юрій 1995 р. н. і донька Оксана 1998 р. н.

Наказом МО України № 243 від 22.05.2014 р. нагороджений відзнакою нагрудний знак «Знак пошани» (посмертно).

У березні 2015 року на фасаді будівлі Никонівської ЗОШ відкрито меморіальну дошку випускнику Віктору Верещаку.

7 травня 2015 року на місці загибелі двох військовослужбовців 26-ї бригади біля с. Рівного Генічеського району відкрито та освячено пам'ятний знак.

У серпні 2015 року в Бердичеві на території військової частини 26-ї артилерійської бригади відкрили пам'ятник воїнам, які загинули в ході проведення антитерористичної операції.

На пам'ятнику викарбуване й ім'я Віктора Верещака.