Запрошуємо на освітній онлайн-захід "Правові механізми та засоби комунікації і взаємодії з органами влади (їх представниками)"

Дата: 23.05.2023 07:53

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «ПраФото без описувозахисна спілка інвалідів» запрошує відвідати жителів та мешканців Гришковецької громади освітній онлайн-захід "Правові механізми та засоби комунікації і взаємодії з органами влади (їх представниками)".

Мета - покращити навички місцевих активістів та громадських об’єднань.

Ціль – допомогти жителям та мешканцям, громадським організаціям ефективно взаємодіяти з органами місцевого самоврядування у важливих для громад питаннях.

Учасники навчання отримають знання щодо доступу до публічної інформації, її видів, гарантій забезпечення прав до доступу до публічної інформації,  прав запитувачів та обов’язки розпорядників, а також правил подання інформаційного запиту, строки його розгляду та відповідальність за відмову або порушення термінів подання відповіді.

Захід проводить Олександр Вознюк - голова Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисної спілки інвалідів».

Усі бажаючі можуть підключитися 26 травня 2023 11:00 до конференції Zoom за посиланням:  http://surl.li/hfjpd
Код доступу: 304694

У разі відсутності технічних можливостей запрошуємо на онлайн-навчання в адмінприміщення  селищної ради за адресою: смт Гришківці, вул. Червоний промінь, 4.
Контактний телефон 0671964478 Леся.