Запрошуємо на освітній онлайн-захід "Правові механізми та засоби комунікації і взаємодії з органами влади (їх представниками)"

Дата: 25.05.2023 12:32

Фото без опису26 травня 2023 року відбудеться освітній-онлайн захід на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО Житомирської області.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів "Правозахисна спілка інвалідів" за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе онлайн-лекцію для мешканців, громадських активістів, громадських об’єднань громад Житомирської області, а саме: Ємільчинської, Звягельської, Любарської, Чуднівської, Коростенської, Хорошівської, Гришковецької, Тетерівської, Іршанської, Черняхівської громад.

Якщо ви мешканець вищезазначених громад запрошуємо Вас долучитися до навчання та просимо попередньо заповнити анкету для реєстрації за посиланням:

Підключитися до конференції Zoom Ви зможете за посиланням:
Код доступу: 304694

Лекція безкоштовна та проводиться українською мовою.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID « ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.