Проєкт "ВПЛИВОВІ"

Дата: 09.08.2023 13:51

Фото без описуХочеш змінювати Україну? Мрієш бути корисним/корисною своїй громаді? Бракує знань як створювати та реалізовувати проєкти соціальної дії? Тоді в нас для тебе чудова новина! Твоя громада перемогла у відборі до “Впливових”. Маєш шанс стати учасником проєкту, пройти онлайн-курс і реалізувати свою ініціативу в громаді.Ми оголошуємо відбір молоді віком від 18-ти до 35-ти років до участі у всеукраїнському проєкті «Впливові». Громади, з яких шукаємо охочих — знайдеш на карті.Що для цього потрібно?Заповни онлайн-форму https://forms.gle/cHrgaqJ13tY4YNL27 пройди відбір і очоль зміни в Фото без описусвоїй громаді.Ми допоможемо знайти однодумців та ресурси, щоб реалізувати твій проєкт.Ми дамо всі інструменти для твоєї самореалізації. Реєстрація відкрита до 25 серпня включно.

________________

Проєкт реалізовується в межах програми USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») HOVERLA / проєкт USAID в Україні