12 серпня відбулося святкування Дня молоді в селі Гвіздава Гришковецької територіальної громади

Дата: 14.08.2023 10:38

Село Гвіздава  вкотре перетворилося у своєрідну столицю молоді, адже з різних областей України сюди прибули юнаки і дівчата віком 16+.
 На території  ошатного двору Костелу Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії розгорнули свою роботу майстер-класи - музичне мистецтво, кулінарія, вироби з сучасних матеріалів, перша домедична допомога. Весело, гамірно, зацікавлено провела час молодь.
І над усим цим – до неба линула стиха молитва з уст тих, хто об'єднані спільною мрією: миру, перемоги над злом, щирої жертовності у наш нелегкий час. Службу Божу очолив Єпископ-помічник Київсько-Житомирької дієцезії РКЦ в Україні Олександр Язловецький.
Велика вдячність отцям, всім учасникам, організаторам за турботу про молодь!