12 жовтня 2023 року відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізотичної комісії при Гришковецькій селищній раді

Дата: 13.10.2023 11:07

На засіданні розглянуто інформацію щодо епізоотичної ситуації по сказу в  Гришковецькій ТГ, а саме в смт Гришківці виявлено випадок захворювання на сказ лисиці, що підтверджується лабораторним дослідженням в Житомирській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та затверджено ряд  протиепізотичних заходів з ліквідації вогнища сказу та недопущення на інші території Гришковецької селищної ради.
Комісія вирішила провести карантині обмеження зі сказу у вогнищі смт Гришківці з прилеглими до нього територіями в радіусі 2 км з 12.10.2023 терміном на 2 місяці у відповідності до інструкції.