Працівники комунального підприємства продовжують проводити роботи з благоустрою територій громади

Дата: 19.10.2023 12:43

Рівень поваги до місць вічного спочинку, кладовищ, - це рівень культури людини, народу. Щороку у день поминань люди збирають цілі родини біля могил рідних... а потім біля деяких могилок усе ніби завмирає- ростуть величезні бурʼяни, вітер розкидає залишки букетів, віночків, підсвічників, рушників, словом - гори сміття назбируються... а найстрашніше, що залишають і байдуже проходять повз навіть ті, хто не поїхав десь далеко, а живе спокійно тут. Люди, доглядайте могили рідних, близьких, не забувайте - це ж ваша про них памʼять. Проте працівники комунального підприємства невпинно працюють, приводячи до ладу кожний куточок громади.