Гала-концерт IV обласного конкурсу-фестивалю колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка»

Дата: 11.01.2024 09:00

Рік розпочався активно - 5 січня, відбувся гала-концерт IV обласного конкурсу-фестивалю колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка» у м. Олевськ, у якому приймав участь вокальний колектив «КАЛИНИ ЦВІТ» КЗ «Центр культури та дозвілля Гришковецькоі селищної ради».

Тож вітайте!!!!

II місце у номінації «Колядки, щедрівки, вокальні колективи» посів ансамбль української пісні «Калини цвіт», Гришковецька ТГ.

Дякуємо Богу та ЗСУ за яскраві емоції дня, а господарям Фестивалю - за гарний прийом та чудову виставу «Назар Стодоля»).

Браво!!!

Величезна подяка Гришковецькій селищній раді, Ірені Лісовій та Сергію Маркусевичу за підтримку та можливість творити і популяризувати нашу громаду.