28 СІЧНЯ — ДЕНЬ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 28.01.2024 09:24

Фото без опису

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про затвердження Державним Прапором України Національного прапора». Документ офіційно затвердив прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого.

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення та історії.

Жовтий і синій – кольори сміливості та свободи. Наш прапор майорить у різних країнах світу, як символ боротьби за справедливість.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, під цим символом і сьогодні наші захисники і захисниці мужньо і героїчно захищають нашу країну, рідну землю, наш жовто-блакитний прапор від ворога.

Велика їм шана і повага.

Слава Україні!