28 СІЧНЯ — ДЕНЬ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 28.01.2024 09:24

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про затвердження Державним Прапором України Національного прапора». Документ офіційно затвердив прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого.

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення та історії.

Жовтий і синій – кольори сміливості та свободи. Наш прапор майорить у різних країнах світу, як символ боротьби за справедливість.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, під цим символом і сьогодні наші захисники і захисниці мужньо і героїчно захищають нашу країну, рідну землю, наш жовто-блакитний прапор від ворога.

Велика їм шана і повага.

Слава Україні!