Гришковецька громада пишається своїми героями!

Дата: 02.02.2024 08:34

Почесним нагрудним знаком ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧОГО ЗСУ «ЗА ЗБЕРЕЖЕНЕ ЖИТТЯ» відзначено наказом 3128 від 29.11.2023 року

КОЛЯДУ Богдана Сергійовича,

випускника Гришковецького ліцею, жителя Гришковець.

Війна з росією, для Богдана почалась 2014 року, як і для тисяч його побратимів, мужніх і відповідальних оборонців України. У 20 років він уже був у складі нашої 26-тої артилерійської бригади.

Його, Богдана КОЛЯДУ, відібрали для навчальних зборів на Яворівському полігоні. Звідти, як успішний медик, з досвідом воєнних дій, він потрапляє у списки перспективних тренерів щодо навчання тактичній медицині за протоколами НАТО.

Далі - переїзд у Чехію, який передбачав поселення, влаштоване життя….

Але ВІЙНА з московією… не залишила шансів на мир. Богдан повернувся в Україну і на сльози дружини сказав: «Я складав присягу і давав клятву перед НАРОДОМ, перед ГІПОКРАТОМ, перед ХЛОПЦЯМИ-ПОБРАТИМАМИ. Моє місце - тут. Ми повинні захистити, відбити від ворога рідний край».

А у березні 2022 року за сином пішов до військомату і батько- Сергій Петрович. Добровольцем пішов, а дружині на її благання і умовляння відповів: «А хто захистить?»

Сьогодні і син, і батько там, на фронті, захищають наші домівки, наші життя.

Низький уклін і вдячність родині за Захисників!

Від усієї душі, від кожного жителя нашої громади вітаємо Богдана КОЛЯДУ з нагородою.

За долями і вчинками таких Захисників будуть писати підручники з історії і проводити уроки патріотизму….. а зараз - ДЯКУЄМО вам!

Божого благословіння і людської вдячності вам, сил рідним.

Чекаємо вашого повернення з перемогою! Чекаємо і віримо!

ЛУКАШОВ Богдан Валентинович,

1985 року народження, житель с.Гвіздава, випускник Рейської школи. Має дві почесних відзнаки: нагрудний знак ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧОГО ЗСУ «ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ» відзначено наказом №2279 від 1 жовтня 2023 року та «ЗА ЗБЕРЕЖЕНЕ ЖИТТЯ» - наказ №2416 від 14 жовтня 2023 року.

Чекаємо нашого Богдана вдома з перемогою. Нехай Боже благословення і людська вдячність додадуть сил нашому ЗАХИСНИКУ.

Ми переможемо, бо на захист наших домівок і доль стали ті, хто планував мирне життя, а не війну. У кого любов у серці, а не зло й ненависть.

Переможемо! Чекаємо вдома живим і здоровим, наш дорогий Воїне!

ЛИСАК Євгеній Олегович,

житель Гришковець. Має почесний нагрудний знак ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ «ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ»- відзначено наказом №3128 від 29 грудня 2023.

Цей символ козацької звитяги, за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, вручено нашому Захиснику, який 8 років свого молодого життя віддав боям за наше мирне життя в Україні, за теперішнє і майбутнє кожного, хто рідною називає Україну.

Складно дібрати слова, якими можна підтримати батьків: матір і татка, діти яких на війні щосекунди ризикують найдорожчим- життям.

Найвища вдячністьпошана і повага нас усіх до тих, хто захищає і виборює правду, відбиває російського окупанта від осель і дітей.

Дякуємо. Чекаємо. Віримо. Пишаємось