Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення "Про Програму організації та проведення оплачуваних громадських, суспільно-корисних та безоплатних громадських робіт на території Гришковецької селищної ради на 2024-2026 роки"

Дата: 09.02.2024 15:29

Фото без опису

Проєкт рішення «Про  Програму організації  та проведення оплачуваних громадських, суспільно-корисних та безоплатних громадських робіт на території Гришковецької селищної ради на 2024-2026 роки» розроблено Комунальним підприємством "Добробут-19" Гришковецької селищної ради на виконання вимог рішення сесії Гришковецької селищної ради № 612  від 11.05.2023 «Про порядок розроблення, виконання, моніторингу місцевих програм та звітності про їх виконання на території Гришковецької селищної ради».

Ознайомитись з проєктом рішення можна  в розділі  "Офіційні документи".

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді на поштову адресу або електронною поштою протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту рішення (з 09 лютого по 10 березня 2024 року) за адресою: 13337, Житомирська область, Бердичівський район, селище Гришківці, вул. Червоний промінь, 4, е-mail: inbox@gryshkovecka-gromada.gov.ua