Нова ініціатива Програми U-LEAD з Європою - «Підтримка ОТГ у залученні бізнесу»

22 серпня до громади завітав експерт, закріплений за Житомирською областю, що спеціалізується на бізнесі та управлінському консультуванні Вячеслав Долід та радник з регіонального розвитку Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Георгій Федорук.

Гришковецьку громаду відібрано для участі у конкурсі

Гришковецьку громаду відібрано для участі у конкурсі неурядової організації «Stabilization Support» за підтримки посольства Великої Британії в Україні, організованому для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соціальних послуг у громаді.

Об"їзд шкіл Гришковецької громади

У закладах освіти Гришковецької громади відбувся традиційний об’їзд. Під час здійснення об’їзду, проходили зустрічі освітян з працівниками служб, відділу освіти та апарату селищної ради, школи отримали матеріали НУШ. Очолила об’їзд голова Гришковецької ОТГ - Ірена ЛІСОВА.

Привітання з ювілеєм

Гришковецька об’єднана територіальна громада вітає з 90-річним ювілеєм жительку с. Никонівка - Поліну Юсемівну Семенюк та бажаємо: Нехай дарують радість Вам літа, Душа завжди хай буде молодою, Хай Вам рясні красуються жита,  Джерела б’ють цілющою водою.