Верховна Рада заборонила російську музику в українських медіа та у  громадському просторі.

Дата: 22.06.2022 11:26

Відповідний закон ухвалили 19 червня.

Публічне виконання та демонстрація, а також використання фонограм, відеограм та музичних кліпів виконавців, які підтримують російську агресію будуть заборонені.

Обмеження діятимуть на період до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку Росії.

В Україні окремо створять список виконавців, які засуджують агресію РФ – їхні композиції можуть лунати на радіо та в публічному просторі.

Крім того, у законі є заборона відтворювати музику та фільми у салоні автобусів та таксі без згоди пасажирів.

Частка українських пісень має сягати як мінімум 40% від кількості композиції радіомовлення.

Також державною мають говорити у 75% добового обсягу теле- та радіоефірів.

Нагадаємо, відповідний законопроєкт зареєстрували 31 травня.

Джерело: https://life.pravda.com.ua/culture/2022/06/19/249173/