Знову у маєтку гамірно і людно - це звідусіль з’їхалася молодь на вікторину «Чайковський Quiz»!

Дата: 19.02.2024 08:55

Спочатку пройшлися з екскурсією кімнатами маєтку, щоб розширити свої пізнання про Михайла Чайковського, а потім…

А потім почалося справжнє змагання на ерудицію та швидкість. Команди  РОМАШКИ,  РОЖЕВИЙ ФЛАМІНГО,  БЕРДИЧІВСЬКІ МЕДВЕДІ, ВІЩИЙ ОЛЕГ запекло змагалися у вікторині за перемогу, у якій з великим відривом від інших перемогла команда ВІЩИЙ ОЛЕГ.

А після нагородження всі присутні мали нагоду вільно спілкуватися і знайомитися, смакувати білим борщем і не тільки, розважатися  та будувати спільні плани на майбутнє.

Щиро дякуємо Молодіжній Раді нашої ОТГ, Експертно-консультаційному центру з розвитку громад і територій, Молодіжному центру "М-Формація" та молоді села Гальчин за атмосферу.

Звісно - це не бал ХІХ століття, які проводила родина Чайковських у маєтку 200 років тому, але хто знає, куди нас заведе співпраця в подальшому?

У креативної молоді - креативні події.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям за тихе небо і можливість творити історію!