22 Жовтня, 2021 р., 13:13
Cьогодні, 21 жовтня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела онлайн брифінг щодо епідемічної ситуації на Житомирщині.
21 Жовтня, 2021 р., 14:21
21 жовтня  2021 року  о  10-00  годині в приміщенні Гришковецької селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету
21 Жовтня, 2021 р., 09:31
Відійшов у вічність Віктор Григорович Кицак!
19 Жовтня, 2021 р., 10:03
Cлужбою автомобільних доріг у Житомирській області оприлюднено заяву про наміри щодо коригування проєкту реконструкції автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) на ділянці км 129,6 – км 151,73, що здійснюється в рамках програми Президента України «Велике будівництво».
18 Жовтня, 2021 р., 16:32
18.10.2021 представники Гришковецької громади  разом з представниками ДП "Бердичівське лісове господарство" долучились до участі у акції "Створюємо ліси разом", згідно програми Президента України Володимира Зеленського - "Зелена країна".  Біля селищної ради в парковій зоні висадили  ялинки, сосни  та червоні дуби.
13 Жовтня, 2021 р., 16:42
Наприкінці листопада цього року планується завершити реконструкцію (термомодернізацію) Центру розвитку дитини «Сонечко» у смт Нова Борова, яке здійснюєтьсяу рамках програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.
13 Жовтня, 2021 р., 16:38
Житомирська область є найбільш постраждалою від аварії на ЧАЕС, тому рівень захворюваності на злоякісні новоутворення в регіоні мають найбільший показник по Україні. Щороку в області близько 4000 нових хворих діагностується з цим страшним діагнозом.
13 Жовтня, 2021 р., 16:37
 Феєрверки, петарди, ракети та інші побутові «іграшки» завжди притягували увагу до себе не тільки дітвори, а й дорослих. Але рік у рік збільшується кількість людей, які отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки та різні травми. Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного чи невмілого користування піротехнічними виробами. Щоб запобігти трагічним випадкам під час застосування піротехнічних виробів та  недопущення завдання шкоди суспільним інтересам рятувальники Бердичівського районного управління нагадують елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків. Зокрема: