30 Вересня, 2021 р., 08:52
Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060510 Сімаківка-Бараші-Пулини-Коростишів-Котлярка на ділянці км 61+321 – км 65+183.
29 Вересня, 2021 р., 10:57
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова спортивної інфраструктури задля реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна».
28 Вересня, 2021 р., 14:48
Конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України
28 Вересня, 2021 р., 14:15
З початку 2021 року ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», реалізувало вже 3 млн 815 тис. кВт/год електроенергії. Електричну енергію компанія постачає вже 135 клієнтам, серед яких не лише малий та середній бізнес, а й бюджетні установи.
28 Вересня, 2021 р., 14:01
Підведено підсумки Національного конкурсу творчих робіт «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України.
28 Вересня, 2021 р., 11:41
ВООЗ рекомендує вакцинуватись від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо скільки природній імунітет захищатиме вас (bit.ly/3kJTxd5). Одне із досліджень Центрів з контролю та профілактики захворювань в США (C.D.C) показує, що невакциновані люди, які перенесли COVID-19 мають вдвічі вищий ризик захворіти на COVID-19 знову, ніж вакциновані (bit.ly/2XTx7wV). Якщо ви хочете бути впевнені у захисті від важкого перебігу, госпіталізації та смерті від COVID-19 — вакцинуйтесь. Кого зараз вакцинують? В Україні розпочався 5-й етап вакцинації. Це означає, що всі охочі віком від 18 років можуть щепитись від COVID-19. Вакцинуватися можуть: ? усі охочі українці віком 18+ ? іноземці та особи без громадянства, які легально перебувають в Україні, віком 18+ ? в окремих випадках діти 12+. Пріоритетом залишаються медики, освітяни, соціальні працівники, військові, літні люди та люди із супутніми захворюваннями. Саме ці групи в зоні найвищого ризику та найбільш вразливі до COVID-19. Де можна вакцинуватися від COVID-19? Щепитися можна: • у найближчому пункті щеплення • у центрі масової вакцинації • або до вас приїде мобільна бригада (до організованих колективів більше 50-ти людей та маломобільних громадян). Хто може щепитися в центрах масової вакцинації? ? Усі охочі українці 18+ ? іноземці та особи без громадянства, які легально перебувають в Україні, віком 18+ ? В окремих випадках діти 12+. #COVID19#вакцинація
27 Вересня, 2021 р., 15:02
Нещодавні зміни у законодавстві дозволяють відключати боржників за використане блакитне паливо навіть під час карантину. На Житомирщині, за інформацією ТОВ «Житомиргаз Збут», майже 40% побутових споживачів невчасно розраховується за спожитий газ. Таким чином понад 140 тисяч домогосподарств під загрозою відключення.
27 Вересня, 2021 р., 11:05
Великий Боже, ми з твоєї згоди
27 Вересня, 2021 р., 09:12
25 вересня Гальчину виповнилося 416 років. На центральній площі біля Будинку культури зібралися сільські жителі та гості. Захід став справжнім святом для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись в це село, щоб залишитися в ньому назавжди. Свято розпочалось з урочистої програми. Ведучі від усього серця  вітали теплими словами односельчан. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого до великого. На знак гостинності та поваги староста Володимир Андрійчук вручив запашний каравай голові громади Ірені Лісовій.
27 Вересня, 2021 р., 08:30
Інформація по коронавірусній хворобі (новій хвилі) COVID-19 станом на 20 вересня 2021 року: