14 Вересня, 2021 р., 14:45
 Бібліотекарі Гришковецької ТГ взяли участь у    Міжнародній науково-краєзнавчій конференції "Пам'ять нетлінна: Голокост на теренах нашого краю", приуроченої до 80-річчя пам'яті про безневинно знищене нацистами єврейське населення.
13 Вересня, 2021 р., 13:21
На автодорозі міжнародного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський у рамках програми Президента України «Велике будівництво» зводиться транспортна розв’язка.
13 Вересня, 2021 р., 12:09
13 вересня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради під керівництвом селищного голови Ірени Лісової. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися  різних сфер життєдіяльності громади. . Після затвердження порядку денного   члени виконкому перейшли безпосередньо до розгляду питань.
10 Вересня, 2021 р., 16:30
У п’ятницю, 17 вересня 2021 року у Відділі обслуговування громадян №3 (сервісному центрі) управління обслуговування громадян Головного  управління Пенсійного фонду України в Житомирській області відбудеться “пряма телефонна лінія” з питань пенсійного забезпечення громадян.
09 Вересня, 2021 р., 14:13
З 1 липня 2021 року виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” на дітей проводиться за бажанням отримувача одразу після народження дитини.
09 Вересня, 2021 р., 09:32
У територіальних громадах Житомирщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.
09 Вересня, 2021 р., 09:08
У рамках програми Президента «Велике будівництво» проходить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 96+879 – км 134+821. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
03 Вересня, 2021 р., 15:40
Зробимо Україну  чистою разом!
03 Вересня, 2021 р., 15:39
БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МОНЕТКИ ДІТЯМ»