11 Серпня, 2021 р., 15:10
У рамках програми Президента України «Велике Будівництво» у Житомирській області реконструйовано ще однин об’єкт медичної інфраструктури — приміщення для розміщення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Комунального підприємства “Лікарня №1” у Житомирі.
10 Серпня, 2021 р., 16:54
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко спільно із головою Бердичівської РДА Людмилою Димидюк проінспектували відремонтований міст в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на автомобільній дорозі Бердичів-Вчорайше-Ружин-Городок.
10 Серпня, 2021 р., 09:47
ТОВ«Житомиргаз Збут» вже протягом шести років стабільно забезпечує газом понад 360 тисяч побутових споживачів та близько 2 тисяч юридичних осіб. За останні місяці клієнтами компанії стали ще майже 3 тисячі жителів із Коростишева та навколишніх сіл. Адже там місцевий постачальник не зміг забезпечувати споживачів блакитним паливом і люди опинилися у Постачальника останньої надії (ПОН).
10 Серпня, 2021 р., 08:34
У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває реконструкція майнового комплексу стадіону “Колос” в м. Олевськ.
09 Серпня, 2021 р., 15:28
7 серпня розпочинається сезон полювання, поліцейські Бердичівського райвідділу застерігають мисливців від необачності у поводженні зі зброєю та закликають неухильно дотримуватися діючих обмежень під час полювання!
09 Серпня, 2021 р., 15:28
Віталій Бунечко долучився до урочистого відзначення у Києві прийдешнього Дня будівельника 06.08.2021
06 Серпня, 2021 р., 13:48
Розвивати власний бізнес простіше, коли постачанням енергоресурсів займається надійна компанія. ТОВ «Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», пропонує для малого та середнього підприємництва, а також для бюджетних установ, зручну пакетну пропозицію – електроенергія + газ.
06 Серпня, 2021 р., 13:02
Рибалки Гришковецької громади запрошуються до змагань!!!
05 Серпня, 2021 р., 08:36
03 серпня перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко в рамках робочої поїздки до Коростенського району проінспектувала ряд об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».
04 Серпня, 2021 р., 16:27
За ініціативою Президента України 145 тисяч дітей з багатодітних малозабезпечених сімей отримають по 2000 гривень до навчального року