Семінар на тему: "Співробітництво територіальних громад – інструмент ефективного самоврядування".

Впродовж семінару: - керівники ЦНАПів Станишівської (Альона Опанасюк) та Тетерівської (Мишка Дижа) об'єднаних територіальних громад виступили з презентацією на тему: "Практичний досвід укладання договорів ММС на прикладі співпраці Станишівської та Тетерівської об’єднаних громад у сфері надання адміністративних послуг"; - координатор з питань впровадження реформи охорони здоров’я в Житомирській області Олександр Зарицький розповів про міжмуніципальне співробітництво у сфері надання первинної медичної допомоги.

Налагодження співпраці ОТГ та ЗМІ

Представники видань Reporter, Times.ZT та UA:Житомир зустрілися з членами новостворених ОТГ, обговорили план роботи та спілкувалися про найболючіші проблеми серед ЗМІ. «Найкраще про свою роботу розкажуть журналісти, тому ключовим елементом навчання став нетворкінг із працівниками сайтів, радіо та телебачення. За час спілкування ми не лише познайомились, а й обговорили ключові питання співпраці», –  вважає Дмитро Клименко, радник з комунікації Житомирського ЦРМС. На думку присутніх, досвід успішних громад показує, що ефективна комунікація існує тоді, коли є повнота інформації та інвестиції в громадах. Джерело:  © TIMES.ZT

U-Lead with Europe. Тематичні пакети підтримки "Успішна громада: крок за кроком"

З березня 2019 року Програма "U-LEAD з Європою" розпочала проводити навчання для голів та працівників об'єднаних громад в рамках Пакетів тематичної підтримки (ПТП) "Успішна громада: крок за кроком".

5 квітня освітяни ЗЗСО та ЗДО проходили атестацію

 5 квітня освітяни ЗЗСО та ЗДО проходили атестацію на підтвердження (встановлення) певних рівнів професійної кваліфікації. Вітаємо педагогічних працівників Гришковецької громади з успішним проходженням атестації! Успіхів Вам, колеги, у професійному житті, сил і наснаги! ВИ КРАЩІ! Пам"ятаймо: УЧИТЕЛЕМ ШКОЛА СТОЇТЬ!

06 квітня відбувся суботник

За участі жителів нашого селища було  здійснено заходи з благоустрою автобусних зупинок та прилеглих до них територій. Щира подяка небайдужим мешканцям за участь в прибиранні ! Плідно, дружно попрацювали, навіть маленькі жителі. Разом ми сила! Наступного разу зустрічаємось 11 квітня! Це тільки початок! Не говоримо, не пишемо, а робимо разом!!! #країнапочинаєтьсязтебе