Відкрито реєстрацію на Ukraine Recovery Case Chаmpionship

Дата: 21.09.2022 12:59

Фото без описуДо 16 жовтня триває реєстрація на Ukraine Recovery Case Chаmpionship

Вчитися на реальних кейсах, допомагати громадам у розвитку, а може й запустити свій перший масштабний проєкт — Ukraine Recovery Case Championship чекає!

Громади щодня стикаються з новими викликами. Сьогодні потрібно не тільки відбудовувати зруйноване, але й адаптуватися до нових умов, розв?язувати економічні, культурні та соціальні проблеми.

Якщо ти активний, готовий генерувати ідеї, досліджувати, тестувати гіпотези та запропонувати найкращі варіанти рішень? Тоді це тебе!!!

Ukraine Recovery Case Championship відібрали п’ять громад з найцікавішими кейсами для учасників з різних куточків України:

1. Стратегія розвитку підприємництва у громаді
2. Стратегія поширення використання української мови в регіоні
3. Комплексне розв’язання проблеми засмічення в гірській громаді
4. Створення концепції соціального підприємства
5. Нове життя для садиби Михайла Чайковського

Ментори будуть підказувати та направляти, щоб хороша ідея стала дієвим проєктом. Переможці кожного кейсу пройдуть тренінгову програму з підготовки грантової заявки зі свого проєкту та зможуть подати його на потенційне фінансування.

Деталі та реєстрація тут: https://bit.ly/3dpKg9q

___________________________

Проєкт «Ukraine Recovery Case Championship» реалізовується в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX in Ukraine.