Сьогодні минає друга річниця з дня загибелі Ільченка Дмитра Миколайовича

Дата: 22.04.2024 11:01

Фото без опису

Сьогодні, 22 квітня, минає друга річниця з того страшного дня, як безжальний російський ворог забрав молоде життя Героя Ільченка Дмитра Миколайовича! Важко підібрати слова, адже без підтримки залишилися батьки, без вірного товариша - побратими, без родинної любові - дружина з донькою, для яких він назавжди став янголом-охоронцем, без справжнього українця, сповненого рішучості та сил - кожен з нас. Гришковецька селищна рада низько схиляє голову в глибокій скорботі. Вічна пам'ять і слава нашому Воїну! Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!