03 Листопада, 2021 р., 09:18
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського в Житомирській області завершено ще один об’єкт дорожньої інфраструктури – реконструкцію ділянки автошляху Ходорків-Мохначка у Попільнянській територіальній громаді.
02 Листопада, 2021 р., 14:23
Зведення шляхопроводу проводиться в рамках будівництва транспортної розв’язки на км 214+223 автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю). Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
01 Листопада, 2021 р., 08:41
Гришковецька громада у рамках глобального екологічного проєкту Greening of the Planet  долучилась до  Акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу».
29 Жовтня, 2021 р., 13:58
прийом заяв та документів, передбачених розділом VI Правил прийому, розпочинається 2 листопада (для заочної форми навчання) закінчується о 18:00 11 листопада (для заочної форми навчання).
29 Жовтня, 2021 р., 08:55
До уваги мешканців Гришковецької громади!
28 Жовтня, 2021 р., 10:55
Бердичівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання  буде припинено електропостачання по наступним об’єктам :
27 Жовтня, 2021 р., 16:27
Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» в Житомирській області  здійснюється ремонт доріг, які не відновлювалися десятиріччями. Так, у Романівській громаді Житомирського району ремонтується дорога, що єднає одразу три населених пункти Романів – Лісна Рудня – Межирічка.
25 Жовтня, 2021 р., 13:09
Уряд подав до Верховної Ради зміни до Бюджетного кодексу України. Законопроект № 6062 зокрема передбачає ліквідацію бюджетів розвитку міст та дозволить Міністерству фінансів і місцевим державним адміністраціям зупиняти виконання бюджетів територіальних громад.
25 Жовтня, 2021 р., 10:23
23 жовтня перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко разом із головою Новоград-Волинської РДА В’ячеславом Авраменком, першим заступником голови Новоград-Волинської РДА Іваном Туровським та Баранівським міським головою Олександром Мігеєм проінспектували будівництво Центру надання адміністративних послуг у місті Баранівка Новоград-Волинського району.
25 Жовтня, 2021 р., 10:18
Міністерство молоді та спорту України наказом від 13 вересня 2021р. №3358 оголосило конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2022 роц . Відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. №1049 ( зі змінами), конкурсні пропозиції подаються уповноваженою особою учасника конкурсу з  накладанням електронного підпису в електронній системі проведення конкурсу (портал «Взаємодія»: ЬПр5 ://у2 аето.бііащоу.иа/).