Оголошення про збір ідей проектів до Стратегії розвитку ОТГ

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Стратегії розвитку

Гришковецької селищної об’єднаної територіальної громади

на період до 2027 року

Гришковецька селищна рада за сприяння Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Гришковецької селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Гришковецької громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

1. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2020 – 2022 роки).

1. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

1. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

1. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).

1. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Гришковецької громади (Додаток 2).

1. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 18 червня 2020 року, до 18.00 год.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: savenko-l@ukr.net  grushkivci@ukr.net   з поміткою «Проекти до Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, до начальника відділу організаційно-кадрової та правової роботи, заступника керівника робочої групи – Савенко Лариси Мар'янівни за тел. 067 717 19 05

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї в додатку 3.

(З додатками можна ознайомитись в розділі "ОГОЛОШЕННЯ")