Новини

16 Липня, 2021 р., 12:57
Вітаємо з Днем бухгалтера!!!!! Бажаємо в професійне свято, щоб робота завжди була в радість. Щоб дебет і кредит завжди сходилися, і не було, щоб між ними непорозуміння і нестикування. Бажаємо достатку, стабільної зарплати.  Завжди знаходите в усьому позитив і радійте життю, роботі та спілкуванню. Щастя, здоров'я і гарного настрою!  
15 Липня, 2021 р., 15:49
«Школа успіху» від Klitschko Foundation шукає підлітків, що готові змінюватись і змінювати
15 Липня, 2021 р., 14:56
Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.
15 Липня, 2021 р., 13:29
Від щирого серця вітаємо з 90-річчям жителя села Гальчин - Солопчука Петра Антоновича!  Бажаємо, щоб здоров'я не підводило, ніколи не бракувало життєлюбності та оптимізму, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції!
14 Липня, 2021 р., 15:59
Оплата комунальних послуг в опалювальний період у більшості домогосподарств зростає в рази у порівнянні із літнім періодом. Аби уникнути великих рахунків за блакитне паливо взимку та сплачувати менше, ніж реально спожили, обирайте тариф «Твій газ Рівномірний платіж».
14 Липня, 2021 р., 11:40
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що платникам податків - фізичним особам, які подали податкову декларацію про майновий стан і доходи за  2020 рік, необхідно сплатити податкові зобов'язання, визначені в декларації, до  2 серпня 2021 року.
14 Липня, 2021 р., 11:39
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що при умові, якщо резервний РРО протягом робочого дня не використовувався, то щоденне роздрукування Z-звіту чинним законодавством не передбачено.
14 Липня, 2021 р., 11:38
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що відповідно до п. 172.10 ст. 172 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) продаж резидентами та нерезидентами успадкованого (отриманого в подарунок) об’єкта нерухомості підлягає оподаткуванню згідно з положеннями ст. 172 ПКУ.
14 Липня, 2021 р., 10:26
Запрошуємо 15 липня 2021 року взяти участь у публічній дискусії «Демократія "на карантині"? Як спрацювали інструменти місцевої демократії». Захід відбудеться в межах проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу та проєкту «Вплив пандемії COVID-19 на ефективність співпраці ОГС з регіональною владою в Україні» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», які реалізуються Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.
14 Липня, 2021 р., 09:06
В с. Никонівка відремонтовано ділянку дороги, яка перебуває у комунальній власності!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення