Новини

20 Травня, 2022 р., 12:47
Чому не приходять гроші ВПО – причини затримки виплат Ілля Нежигай, редактор стрічки
19 Травня, 2022 р., 09:55
За спожитий газ у квітні вже розрахувалися 239 тисяч клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут»
19 Травня, 2022 р., 09:52
Щиро вітаємо із професійним святом,  Всесвітнім днем сімейного лікаря!   Бажаємо  міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів,щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.
12 Травня, 2022 р., 12:13
Вітаємо із Міжнародним Днем медичної  сестри. Від щирого серця бажаємо  успіхів, позитиву, здоров’я та прекрасного настрою. Нехай усі мрії збуваються, робота приносить лише радість та вдячність, а життя буде яскравим та щасливим.
09 Травня, 2022 р., 11:12
08 травня  Україна відзначає День ПАМ'ЯТІ та ПРИМИРЕННЯ. 9 травня згадуємо про День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
09 Травня, 2022 р., 11:04
До  Дня Матері, дякуємо матерям Героїв, які віддали своє життя за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.   Низький Вам уклін!!!  
04 Травня, 2022 р., 16:46
Роз’яснення щодо дії постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 “Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”
04 Травня, 2022 р., 16:09
Шановні мешканці громади просимо звернути увагу, що  комендантська година на Житомирщині починатиметься з 23:00 і триватиме до 5:00 ранку.
03 Травня, 2022 р., 10:57
Сьогодні, 03.05.2022 року під головуванням селищного голови Ірени ЛІСОВОЇ відбулося засідання  19-ї сесії VIIІ-го скликання Гришковецької селищної ради. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення