22 Серпня, 2019 р., 15:13
22 серпня до громади завітав експерт, закріплений за Житомирською областю, що спеціалізується на бізнесі та управлінському консультуванні Вячеслав Долід та радник з регіонального розвитку Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Георгій Федорук.
19 Серпня, 2019 р., 15:38
Гришковецьку громаду відібрано для участі у конкурсі неурядової організації «Stabilization Support» за підтримки посольства Великої Британії в Україні, організованому для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соціальних послуг у громаді.
16 Серпня, 2019 р., 09:03
У закладах освіти Гришковецької громади відбувся традиційний об’їзд. Під час здійснення об’їзду, проходили зустрічі освітян з працівниками служб, відділу освіти та апарату селищної ради, школи отримали матеріали НУШ. Очолила об’їзд голова Гришковецької ОТГ - Ірена ЛІСОВА.
14 Серпня, 2019 р., 09:48
Гришковецька об’єднана територіальна громада вітає з 90-річним ювілеєм жительку с. Никонівка - Поліну Юсемівну Семенюк та бажаємо: Нехай дарують радість Вам літа, Душа завжди хай буде молодою, Хай Вам рясні красуються жита,  Джерела б’ють цілющою водою.