13 Квітня, 2021 р., 11:33
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що порядок надання податкових соціальних пільг встановлений ст. 169 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).
13 Квітня, 2021 р., 11:31
Оподаткування виплат підприємцю – єдиннику, який на момент виплати втратив підприємницький статус
13 Квітня, 2021 р., 11:31
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що відповідно до статті 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 265/95-ВР) фіскальний звітний чек – документ встановленої форми, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний фіскальний звітний чек) реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) або програмним РРО (далі – ПРРО), що містить дані денного звіту, під час створення якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься відповідно до фіскальної пам’яті РРО або фіскального сервера контролюючого органу.
09 Квітня, 2021 р., 15:15
Згуртовано продовжуються роботи з благоустрою територій наших населених пунктів. Старосолотвинський, Никонівський, Скаківський старостинські округи .
09 Квітня, 2021 р., 15:13
Весна - час оновлення і прибирання. Спільними зусиллями розпочали роботи по грейдеруванню доріг, ремонту вуличного освітлення, очищенню обочин дороги, збору сміття. Робота триває і її ще багато, тому закликаю всіх долучатись, дотримуватись правил блаогоустрою та робити свій населений пункт затишнішим!
09 Квітня, 2021 р., 12:10
За чисте довкілля
09 Квітня, 2021 р., 12:09
Випалювання сухої рослинності має згубний вплив на стан навколишнього природного середовища і здоров’я людини.
09 Квітня, 2021 р., 12:07
НЕБЕЗПЕКА ДОВКІЛЛЮ ТА МАЙБУТНІМ ПОКОЛІННЯМ
09 Квітня, 2021 р., 11:50
Випалювання сухостою — незаконна діяльність, що призводить до вельми трагічний наслідків та матеріальних втрат
09 Квітня, 2021 р., 11:40
Хмелівський ЗДО "Сонечко" - це заклад для малечі, яка дуже любить природу, бо ж у них подвір'я-сад, люблять фізкультуру, бо активні і і працьовиті.