23 Грудня, 2021 р., 15:58
Бердичівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання  буде припинено електропостачання по наступним об’єктам :
23 Грудня, 2021 р., 15:58
23 Грудня, 2021 р., 13:41
     23 грудня  2021 року   у приміщенні  Гришковецької селищної ради під головуванням селищного голови Ірени ЛІСОВОЇ відбулося засідання 15 сесії VIIІ-го скликання  .
22 Грудня, 2021 р., 11:29
Вітаємо з  професійним святом  - Днем енергетика. Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у  Вашій  нелегкій роботі, справжнього сімейного щастя! Нехай у вашій долі будуть тільки приємні сюрпризи, а дороги у вашому житті будуть добре освітлені!
21 Грудня, 2021 р., 16:54
21 грудня 2021 року про проведену роботу перед мешканцями громади відзвітував дільничний офіцер поліції Кравець Сергій Миколайович.
17 Грудня, 2021 р., 14:20
 Вітаємо з Днем святого Миколая! Хай у кожному домі буде достаток,  радує затишна атмосфера, повна позитиву і сміху. Радості, душевного тепла і щирості! Нехай в цей день, а також протягом року  збуваються всі мрії і бажання!
14 Грудня, 2021 р., 12:25
Щороку, 14 грудня, Україна традиційно вшановує учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня, у 1986 році, було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.
14 Грудня, 2021 р., 11:13
Місія проєкту -  допомагати бізнесу змінюватися та адаптуватися!
13 Грудня, 2021 р., 09:50
В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва та на порталі Дія з’явилась нова послуга – «Декларація про готовність до експлуатації об’єктів, що побудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт» або, як її називають у народі,  «будівельна амністія».