18 Травня, 2021 р., 11:20
Україна  - перша країна в світі, де цифрові паспорти мають таку ж юридичну силу, як і паперові!
17 Травня, 2021 р., 13:17
На сторінці Гришковецька об'єднана територіальна громада до Всесвітнього дня вишиванки стартував  конкурс «Ми – українці»!
14 Травня, 2021 р., 14:33
Розвиваючи та підтримуючи підприємництво в Україні в межах проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», Ресурсний центр ГУРТ запрошує власників мікро та малого бізнесу на безкоштовний вебінар «YouControl: як перевірити бізнес-партнера».
14 Травня, 2021 р., 10:07
Запрошуємо осіб з інвалідністю узяти участь у проекті «Вір у себе»! У Вас є можливість: здобути вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент» за кошти Фонду соціального захисту інвалідів!
13 Травня, 2021 р., 16:34
Бердичівське районне управління Головне Управління ДСНС  у Житомирській області стурбовані ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.
13 Травня, 2021 р., 16:02
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.
13 Травня, 2021 р., 16:02
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.
13 Травня, 2021 р., 16:01
Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.
13 Травня, 2021 р., 15:01
Сьогодні виповнилось 7 років з  дня  загибелі  Віктора Верещака.