09 Вересня, 2021 р., 14:13
З 1 липня 2021 року виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” на дітей проводиться за бажанням отримувача одразу після народження дитини.
09 Вересня, 2021 р., 09:32
У територіальних громадах Житомирщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.
09 Вересня, 2021 р., 09:08
У рамках програми Президента «Велике будівництво» проходить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 96+879 – км 134+821. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
03 Вересня, 2021 р., 15:40
Зробимо Україну  чистою разом!
03 Вересня, 2021 р., 15:39
БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МОНЕТКИ ДІТЯМ»
02 Вересня, 2021 р., 15:17
Сьогодні, 02 вересня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко відкрив чергову амбулаторію у смт Нова Борова Житомирського району, побудовану в рамках програми Президента України «Велике Будівництво».
01 Вересня, 2021 р., 16:22
У школах Гришковецької громади пролунав перший дзвоник! Сьогодні головними героями свята є діти з щасливими очима та щирими посмішками. На ганку кожної школи в цей день зустріли школярів і гостей усміхнені вчителі.