27 Вересня, 2021 р., 09:12
25 вересня Гальчину виповнилося 416 років. На центральній площі біля Будинку культури зібралися сільські жителі та гості. Захід став справжнім святом для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись в це село, щоб залишитися в ньому назавжди. Свято розпочалось з урочистої програми. Ведучі від усього серця  вітали теплими словами односельчан. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого до великого. На знак гостинності та поваги староста Володимир Андрійчук вручив запашний каравай голові громади Ірені Лісовій.
27 Вересня, 2021 р., 08:30
Інформація по коронавірусній хворобі (новій хвилі) COVID-19 станом на 20 вересня 2021 року:
24 Вересня, 2021 р., 09:15
Про це повідомив голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк під час інспектування об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, які реалізуються в районі.
24 Вересня, 2021 р., 09:12
З 20 по 22 вересня у Житомирі на центральному стадіоні “Полісся”, який було реконструйовано в рамках програми Президента України «Велике будівництво», вперше відбувся командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства.
22 Вересня, 2021 р., 10:33
У Житомирській області триває розбудова дорожньої інфраструктури в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.
20 Вересня, 2021 р., 16:52
Впродовж 20-22 вересня Житомирська область вперше за роки незалежності України прийматиме командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства.
17 Вересня, 2021 р., 15:48
Долучилися до міжнародної соціально-екологічної акції Всесвітній день прибирання, яка англійською звучить як «World Cleanup Day»  праціники і небайдужі жителі сіл Хмелище та Журбинці!
17 Вересня, 2021 р., 15:39
Шановні рятувальники, в ваше професійне свято прийміть подяку за працю, сміливість і відданість справі. У складній ситуації ви завжди надаєте допомогу тим, хто її потребує. Ви допомагаєте запобігати і ліквідовувати наслідки катастроф. В цей день бажаємо вам здоров’я, витримки, сміливості і оптимізму. На ваших сильних плечах тримаються спокій, здоров’я, а часто і життя простих громадян.
17 Вересня, 2021 р., 09:01
Сонячного і теплого осіннього дня, працівники та жителі Гришковецької громади   долучилися до міжнародної соціально-екологічної акції Всесвітній день прибирання, яка англійською звучить як «World Cleanup Day».  Взялись наводити належний порядок  по всій території громади. Учасники акції облагороджували кладовища, територію біля адмінбудівель, братських могил, а також території сіл та селища.
16 Вересня, 2021 р., 17:17
Бердичівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання  буде припинено електропостачання по наступним об’єктам :