13 Жовтня, 2021 р., 16:37
 Феєрверки, петарди, ракети та інші побутові «іграшки» завжди притягували увагу до себе не тільки дітвори, а й дорослих. Але рік у рік збільшується кількість людей, які отримують від цих забав каліцтво, термічні опіки та різні травми. Дуже часто це трапляється внаслідок необережного, неправильного чи невмілого користування піротехнічними виробами. Щоб запобігти трагічним випадкам під час застосування піротехнічних виробів та  недопущення завдання шкоди суспільним інтересам рятувальники Бердичівського районного управління нагадують елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків. Зокрема:
13 Жовтня, 2021 р., 16:36
«Нафтогаз Трейдинг» опублікував Договір на постачання природного газу для бюджетних установ та організацій
12 Жовтня, 2021 р., 08:40
За поданням Гришковецької селищної ради за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові  на    сесії Бердичівської районної ради було прийнято рішення    присвоїти звання «Почесний громадянин Бердичівського району»" посмертно   загиблим АТО/ООС, які проживали та поховані на території громади.
11 Жовтня, 2021 р., 10:27
 Моє село-душі криниця! 09.10.2021 року на центральній площі біля Будинку культури села Хмелище зібралися сільські жителі та гості, щоб відсвяткувати день села.   Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого до великого, зібралися всі хто тут народився, виріс, хто колись приїхав і залишився назавжди. На знак гостинності та поваги голові громади Ірені Лісовій вручили  запашний каравай.
11 Жовтня, 2021 р., 08:20
У рамках програми Президента «Велике будівництво» триває зведення дворівневої транспортної розв’язки на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 214+223.
08 Жовтня, 2021 р., 09:49
Представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк із групою експертів здійснила гендерний аудит доступності ЦНАПу та школи у Пулинській територіальній громаді Житомирської області. Преревірка соціальних об'єктів на віповідність вимогам безбар'єрності відбулася під час семінару в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що реалізується Українським Жіночим Фондом за підтримки Уряду Канади.
08 Жовтня, 2021 р., 09:46
У Житомирській області триває реалізація програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», завдяки якій щомісяця відкриваються нові об’єкти, необхідні для забезпечення високого рівня життя жителів територіальних громад.
07 Жовтня, 2021 р., 08:48
Бердичівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтом електрообладнання  буде припинено електропостачання по наступним об’єктам :
06 Жовтня, 2021 р., 16:38
Бердичівська ДПІ інформує, що відповідно до п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності, зокрема, з податку на майно в частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку) та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва.