Новини

25 Квітня, 2022 р., 09:50
Подяка від 59ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Сухопутних військ ЗСУ! Але подяка не тільки мені як голові громади і очільнику великої команди однодумців, а ще й визнання того, що наша турбота, турбота таких, як ми, –цінна.
25 Квітня, 2022 р., 09:46
Напередодні Великодня скористались можливістю передати нашим Захисникам смаколики. Нехай відчують тепло родини, пахощі домашнього великоднього столу: пасочки, запечені м'ясо і ковбаси, а ще солодощі , крашанки, а найголовніше - у кожній посилці- листи від вчителів, вихователів, побажання дітей!
25 Квітня, 2022 р., 09:43
Вони не хотіли покидати свої домівки, свої обжиті і обігріті родинами місця, зрештою, все те, що зароблялось працею, старанням, було сповнене мріями і надією. Проте російський-рашистський звір не залишив вибору, вигнав цих людей з будинків серед ночі, відібравши у них все. Вимушені переселенці- нелегкий статус. Але ми єдині у нашій величезній біді, ми разом, ми сильні, бо об'єднані ще дужче, ніж раніше, взаємоповагою, співчуттям і розумінням.
25 Квітня, 2022 р., 09:41
23.04.2022 року щирі вітання від рідних, близьких отримала жителька села Рея Жоглова Антоніна Прокопівна! Їй - 95 років! Бажаємо  Антоніні Прокопівні міцного здоров’я, добра, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років мирного життя!
21 Квітня, 2022 р., 14:47
21.04.2022 року під головуванням селищного голови проведено засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради. 
19 Квітня, 2022 р., 12:27
https://ztgaszbut.com.ua/blog/ak-pracuut-viddilenna-tov-zitomirgaz-zbut-pid-cas-vijni Як працюють відділення ТОВ «Житомиргаз Збут» під час війни? Усі відділення ТОВ»Житомиргаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у воєнний час продовжують працювати та приймати клієнтів. Проте закликаємо клієнтів планувати свій візит до офісу заздалегідь та домовлятися про відвідування з менеджером. Менеджер максимально допоможе вирішити усі ваші питання в режимі онлайн. Проте, якщо все ж буде необхідність завітати до відділення, намагайтеся це зробити з 09:00 до 15:00. Телефони для довідок: Бердичів (063) 223 99 60, (063) 224 00 10 Житомир (063) 223 94 82 Коростень (067) 557 86 87, (04142) 9 63 60 Новоград-Волинський (063) 223 96 31 Овруч (063) 223 95 86 Попільня (063) 223 91 48 Адреси відділень ТОВ «Житомиргаз Збут» за посиланням. Клієнтські простори 104 також працюють на Житомирщині, крім двох: у Чуднові та Брусилові. Телефони колл центру: (067) 333 81 04, (0412) 55 94 04. Віримо в Перемогу! Все буде Україна! Марина Безименна Менеджер із зв’язків з громадськістю ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» Перемоги майдан, 10, м. Житомир Бізнес-центр «Імперіаль» Тел.: +380 978119184 E-mail: Maryna.Bezymenna@ztgaszbut.104.ua ztgaszbut.com.ua https://www.facebook.com/ztgaszbut.104.ua  
12 Квітня, 2022 р., 09:39
26 березня 2022 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову за № 380 «Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації», якою затверджено Порядок подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації (далі – Порядок).
11 Квітня, 2022 р., 15:15
Рішенням ради оборони Житомирської області  встановлено комендантську годину з 11 квітня 2022 року із 22:00 год.  вечора до 05.00 год. ранку.
06 Квітня, 2022 р., 14:05
У Нацполіції запрацювала телефонна «гаряча лінія» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф в Україні - Ігор Клименко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення