08 Квітня, 2020 р., 11:32
Гришковецька селищна рада інформує про створення "гарячої лінії" для оперативного вирішення питань щодо захисту прав дітей під час карантину, пов"язаного із запобіганням поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19
08 Квітня, 2020 р., 10:54
СТОВ "Урожай" повідомляє жителів смт. Гришківці про те, що в період з 10.04.2020 р. по 12.04.20 р.  буде проводитись  планове оприскування ріпаку від хвороб та шкідників дозволеними для використання пестицидами.
07 Квітня, 2020 р., 13:23
02 Квітня, 2020 р., 08:58
Період боротьби із страшним вірусом - період, коли ще більше необхідно згуртуватись. Сьогоднішній день став тому прикладом. Разом з колегами із сусідніх ОТГ, підприємцями Гришковецької громади (Олянюк Я. В., Пахолівецька О.В.,Сідлецька В.В., Симоненко В.І., Морозов В.П., Пілецький Р.В.) надали засоби захисту Екстреній медичній допомозі ППБ Бердичівського району, які так сьогодні необхідні.
02 Квітня, 2020 р., 08:55
Рекомендовано суб'єктам господарювання дотримуватись режиму роботи в розрахунку 1 відвідувач на 10 метрів квадратних торгівельної площі залу за умови дотримання дистанції не менш як 1.5 метра із встановленням спеціальних позначок. Дякую підприємцям та жителям, які дотримуються встановлених правил!
30 Березня, 2020 р., 13:27
Свій 90-річний ювілей зустріла жителька с. Половецьке Петраш Олена Кирилівна. Щиро вітаємо  і бажаємо добра, спокою, здоров'я, багато світлих теплих днів!!!
21 Березня, 2020 р., 08:38
20 березня відбулася позачергова сесія селищної ради. На засіданні розглянуто одне питання про внесення змін до бюджету  селищної ради.  З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 із селищного бюджету виділено додаткове фінансування на закупівлю медичних виробів, засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих речовин, а також медичних препаратів для лікування хвороб, спричинених корона вірусною інфекцією  для КНП "Центральна районна лікарня" в розмірі 100 тис. грн., КНП "ЦПМСД" - в розмірі 95 тис.грн., а також КНП "Бердичівське стоматологічна поліклініка" - в розмірі 5 тис.грн. Крім того, в резервному фонді на боротьбу з коронавірусом зарезервовано 120 тис.грн.