10 Травня, 2020 р., 18:29
Свій 95- річний ювілей відзначає Гуменюк Віталій Петрович, житель с. РЕЯ. За сімлінну працю був неоднарозово нагоджений грамотами та нагородами. Все своє життя присвятив праці на педагогічній ниві... Основним девізом його життя була фраза А. П. Макаренка "серце віддаю дітям..."
10 Травня, 2020 р., 18:23
Шановні ветерани та жителі Гришковецької громади! Перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Відтоді виросли цілі покоління українців. Та скільки б часу не пройшло, ми ніколи не забудемо тих, хто поклав на вівтар свободи та миру свої життя. Дорогі ветерани, трудівники тилу, діти війни! Доземний уклін вам за мирну блакить неба! Спасибі за збережені покоління! Міцного здоров’я та благополуччя! Нехай поруч будуть ваші діти, онуки, правнуки та радують вас ніжністю і увагою! Нехай береже вас Господь! Зі святом!
10 Травня, 2020 р., 18:07
День матері - день, коли дякуємо тим, хто своїм благословенням і молитвою рятує світ. Мати під серцем виношує найвищу цінність - Людину. Найщасливіша в житті мить, коли відчуваєш материнську ласку і тепло. Найважче - бачити матиринську сльозу й розпач. Благословення вам, рідненькі. Нехай ніколи горе й сум не заходять у ваші домівки. Вклонімося матерям, діти яких захищали нашу Україну. Хай молитва і вдячність їх бережуть.
28 Квітня, 2020 р., 16:41
До відома суб’єктів господарювання!
28 Квітня, 2020 р., 16:39
22 квітня Уряд ухвалив постанову КМУ №106 “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств”.