15 Квітня, 2021 р., 11:06
На території  Гришковецької громади  тривають заходи з  прибирання та благоустрою.  14.04.2021 року спільними зусиллями було прибрано територію вздовж дороги Гришківці-Дубова.  Всі працювали завзято і дружно, адже, так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю.
14 Квітня, 2021 р., 09:43
Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не підлягає оподаткуванню ПДФО?
14 Квітня, 2021 р., 09:41
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області наголошує громадянам, які протягом 2020 року отримали доходи у вигляді:
14 Квітня, 2021 р., 09:40
Яка сума вважається доходом ФОП – платника ЄП (першої – третьої груп) у разі використання платіжних терміналів при здійсненні розрахунків за товари (роботи, послуги): повна сума виручки (з врахуванням суми комісії, утриманої банком) чи сума виручки за мінусом суми комісії, утриманої банком?
14 Квітня, 2021 р., 09:40
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області доводить до відома платників, що з 01.04.2021 діють наступні форми електронних документів:
14 Квітня, 2021 р., 09:39
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що відповідно до Порядку повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 413), повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) до територіальних органів Державної податкової служби (далі – ДПС) за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Порядку № 413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
13 Квітня, 2021 р., 12:02
Завжди контролюйте ситуацію навколо себе, особливо коли перебуваєте на об’єктах транспорту, культурно-дозвільних, спортивних і торгівельних центрах.