07 Квітня, 2021 р., 08:40
Вони малюють, рахують, граються, змагаються, господарюють і навіть лікують- усе вміють у Старосолотвинському садочку «Червона калина»!
07 Квітня, 2021 р., 08:38
Вітаємо з великим християнським святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці! Нехай все в житті приносить душевне задоволення, спокій, мир і гармонію. Хай дім наповниться затишком і достатком. Нехай чистими будуть помисли і дії. Щастя вам, добрих звісток, добра і любові. Нехай ваша віра буде непохитною!
06 Квітня, 2021 р., 10:21
Маленькі перлиночки Скаківського садочка «Перлинка» дуже люблять і охороняють природу, багато навчаються і гарно граються та відпочивають. Вони приі?здять до свого садочка як до рідноі? домівки з п’яти сіл.
06 Квітня, 2021 р., 10:17
Бердичівські поліцейські вилучили у нетверезого жителя району гранату
06 Квітня, 2021 р., 10:12
Поліція нагадує про заборону самовільного випалювання рослинності або її залишків
06 Квітня, 2021 р., 10:10
Бердичівські поліцейські встановили причетних до крадіжок чужого майна
06 Квітня, 2021 р., 10:09
Дитинство – найважливіший період у житті людини. Найчастіше якість життя у дитячі роки визначає подальшу долю дитини. Як гірко і боляче спостерігати, коли в наш час XXI cтоліття, є діти, які  не відчувають радості дитинства через батьківську  безвідповідальність і байдужість.
04 Квітня, 2021 р., 07:52
Щиро вітаю Вас з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!
02 Квітня, 2021 р., 15:41
       Випалювання сухостою — незаконна діяльність, що несе загрозу природному фонду країни, людським життям та оселям