12 Травня, 2021 р., 09:56
11 травня 2021 року відбувся збір ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ закладів ОСВІТИ Гришковецької громади. У роботі взяли участь лідери учнівського самоврядування, координатори від закладів освіти, працівники відділу, а також - лідер громади – голова Гришковецької ОТГ Ірена ЛІСОВА. Відповідно до плану збору було передбачено тренінг-навчання активу, захист моделі учнівського самоврядування, презентація портрета лідера учнівського самоврядування, демонстрація соціальної реклами та представлення ідеї актуального (для громади) проекту від учнівського самоврядування (у довільному форматі).
12 Травня, 2021 р., 09:48
Бажаємо Вам міцного здоров"я та благополуччя, тепла, затишку, злагоди в родинах!
11 Травня, 2021 р., 11:39
Верховна Рада України на засіданні 28 квітня ухвалила закон «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».
06 Травня, 2021 р., 16:03
06.05.2021 року у приміщенні селищної ради відбулося засідання дев’ятої сесії.     На черговій сесії депутати розглянули і затвердили чималу кількість запропоновних проектів рішень, серед яких питання комунальної власності громади, врегулювання земельних відносин, внесення змін до бюджету, організації роботи відділу освіти, молоді та спорту із звітом начальника, внесення змін до рішення селищної ради та інші організаційні питання роботи селищної ради.
05 Травня, 2021 р., 10:32
З 5 травня в Житомирській області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки Про це повідомляє Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.