13 Липня, 2021 р., 14:29
12 Липня, 2021 р., 16:50
Передача державних земель у власність громад — процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл.
12 Липня, 2021 р., 16:49
Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення проводять Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
11 Липня, 2021 р., 10:56
10.07.2021 року жителі села Рея гучно та радісно відсвіткували День села!
08 Липня, 2021 р., 16:22
Сьогодні під головуванням селищного голови Ірени Лісової  відбулося засідання виконавчого комітету Гришковецької селищної ради. На виконкомі було заслухано інформацію секретаря селищної ради  про  стан роботи зі зверненнями громадян у Гришковецькій селищній раді  в першому півріччі 2021 року,  та виконання делегованих повноважень щодо вчинення нотаріальних дій на території Гришковецької селищної ради за 1 півріччя 2021 року, також прийнято питання про  затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни та інші питання по яких було прийняті рішення.
08 Липня, 2021 р., 15:46
СТОВ «Урожай» повідомляє жителів смт. Гришківці про те, що в період з 08.07.21р по 15.07.21р  буде проводитись планове обприскування сільськогосподарських культур  від хвороб та шкідників дозволеними для  використання пестицидами.
08 Липня, 2021 р., 15:45
СТОВ «Урожай» повідомляє жителів сіл Скаківка, Журбинціта Хмелище проте , що в період з 08.07.21р  по 15.07.21р  буде проводитись планове обприскування сільськогосподарських культур від хвороб та шкідників дозволеними для  використання пестицидами.
08 Липня, 2021 р., 10:15
Щаслива людина, котра має родину та здатна відчувати любов. Адже вона щодня потопає в обіймах турботливої дружини, чоловіка, усміхненої малечі, а в її оселі панують мир і затишок.
05 Липня, 2021 р., 13:31
На території області тривають оперативно-профілактичні заходи, що мають на меті попередження та виявлення фактів незаконних посівів маку та конопель. Відтак поліцейські, окрім роз’яснювальної роботи, звертають увагу на городину, що виростає на присадибних ділянках жителів області.
02 Липня, 2021 р., 12:08
Фіксований тариф на електроенергію від ТОВ «Житомиргаз Збут» захистить бізнес від коливання ціни