27 Квітня, 2020 р., 09:15
34-й рік минає від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській АЕС. Сталась страшна трагедія, наслідки якої відчуваються й досі. Чорнобильська трагедія опалила долі мільйонів громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають. Чорнобильська трагедія - це символ мужності багатьох тисяч українців. Вічна слава і пошана тим, хто з нами! Вічна пам'ять тим, хто відійшов у вічність!
27 Квітня, 2020 р., 09:10
Команда Гришковецької об'єднаної територіальної громади спільно із Serhii Yatsyk радником з регіонального розвитку ULEAD Житомирський регіональний офіс продовжує роботу над розробленням Стратегії розвитку громади на період до 2027 року.
26 Квітня, 2020 р., 12:53
До уваги підприємців громади! Сьогодні на позачерговій сесії Гришковецької селищної ради прийнято рішення про звільнення від сплати єдиного податку з 01.04.2020 суб'єктів господарювання I та ll груп, робота яких заборонена в період карантину. Рішення підтримано одноголосно.
21 Квітня, 2020 р., 10:28
Святкуємо Великдень вдома! Шановні  жителі громади! Багатовікові традиції мають велике значення, однак цього року,  заради безпеки, просимо утриматись від візиту до церкви і залишатися вдома. Шановні священнослужителі, звертаємося до Вас з проханням недопускати скупчення людей в культових спорудах та навколо них! Ми всі віримо, що врятує нас віра і молитва, але щоденна невтішна статистика змушує нас в цей період задуматись і суворо дотримуватись карантинних заходів, саме через велику любов до ближнього свого. Закликаємо залишатись вдома та переглядати онлайн-трансляцію богослужінь. Звертаємо вашу увагу, що з 13.00 год. 18 квітня до 6.00 год. 21 квітня в області запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи! (суворе дотримання дистанції, ретельніша дезинфекція, обмежене пересування та перебування в громадських місцях максимальне перебування вдома).
15 Квітня, 2020 р., 08:05
Гришковецька селищна рада висловлює щиру вдячність експертам Програми «U-LEAD з Європою» за оперативне інформування, надання буклетів та інформаційних бюлетенів щодо  заходів спрямованих на запобігання  занесенню і поширенню  в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
08 Квітня, 2020 р., 13:16
ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ! НОВІ ЗМІНИ ДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ЩОДО ОПОДАТКУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ. З 2 квітня почав діяти Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» № 540-IX від 30.03.2020р. ПІДВИЩЕННЯ ГРАНИЧНИХ РОЗМІРІВ ДОХОДУ ДЛЯ «ЄДИННИКІВ» І-ІІІ ГРУП Законом № 540-IX від 30.03.2020р внесено зміни до п. 291.4 Податкового кодексу України. Зокрема, обсяг доходу буде: · для І групи «єдинників» - 1 млн грн замість 300 тис. грн; · для фізосіб-«єдинників» ІІ групи – 5 млн грн замість 1,5 млн грн; · для фізосіб-«єдинників» та юрособ-«єдинників» ІІІ групи – 7 млн грн замість 5 млн грн. Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області