28 Травня, 2020 р., 08:30
До уваги громадян селища Гришківці!
28 Травня, 2020 р., 08:25
16 Травня, 2020 р., 15:28
Квіти, подаровані місцевими жителями, вода, лопата, трішки любові, і територія біля зупинки перетворилась на квітчастий килим. Маю надію, що наша праця не буде марною, і довгий час тішитиме око і серце наших жителів.
14 Травня, 2020 р., 15:47
ВЕРЕЩАК ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ Лаконічні рядки з Книги пам'яті полеглих за Україну: «Дата та місце народження: 29 листопада 1971 р., с. Никонівка, Бердичівський район, Житомирська область. Дата та місце загибелі: 13 травня 2014 р., с. Рівне, Генічеський район, Херсонська область. Підрозділ: 26-а окрема артилерійська бригада. Обставини загибелі: Загинув 13 травня 2014 р., поблизу с. Рівного Генічеського району Херсонської області під час навчань, що мали не меті посилення охорони південної ділянки Державного кордону України. Сімейний стан: залишились дружина та двоє дітей. Місце поховання: с. Никонівка Наказом МО України № 243 від 22.05.2014 р. нагороджений відзнакою «Знак пошани» (посмертно)». А село пам'ятає міцного і працьовитого, як переважно никонівські чоловіки, шанобливого і лагідного, терплячого і люблячого - сина, чоловіка, батька. Одного дня змінилося все. Українсько- російська війна у мирне село принесла свою страшну звістку - і потемнів світ в очах матері,Олени Степанівни, дружини, Катерини Анатоліївни, осиротів для двох дітей. Не стало батька, ЗАХИСНИКА РОДУ. З того дня Никонівка свято вклоняється, вшановуючи пам'ять захисника України, обіймає квітами і втішає вдячністю родину Верещаків. Ось і цього року уже в складі громади ми знову біля пам’ятного місця: слова, сльози, спогади, квіти і безмежна вдячність тим, хто нас захищає.