26 Січня, 2024 р., 08:07
   Дожити до 100 років - це надзвичайна подія, адже за цей час можна побачити долі навіть своїх правнуків, а скільки подій в країні, у світі! Століття- це ціла історія.   Приймала вітання з нагоди свого ювілею - 100 років жителька селища Гришківці - РОМАНОВА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА!    Приємно було спілкуватись з жінкою такого поважного віку, але такою активною, уважною і сучасною. Пані Олена розповідала про війну, про те, що найбільша мрія - мир, розповідала з добром і ласкою.   Сьогодні нам усім нелегко, але зберегти уміння Нне озлобитись, не шукати винних, а бути добрим і вміти співпереживати - найцінніші якості.    Дорога Олено Сергіївно! Ми від усієї душі вітаємо Вас з ювілеєм! Нехай Ваші життєрадісність, доброзичливість і любов дарують Вам насолоду і радість життя ще на довгі роки і на радість роду і нам усім.    З днем народження!!!
23 Січня, 2024 р., 16:41
   Особистий кабінет - сучасний сервіс, який дає можливості отримати усю необхідну інформацію щодо розподілу газу у декілька кліків.