17 Травня, 2021 р., 13:17
На сторінці Гришковецька об'єднана територіальна громада до Всесвітнього дня вишиванки стартував  конкурс «Ми – українці»!
14 Травня, 2021 р., 14:33
Розвиваючи та підтримуючи підприємництво в Україні в межах проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», Ресурсний центр ГУРТ запрошує власників мікро та малого бізнесу на безкоштовний вебінар «YouControl: як перевірити бізнес-партнера».
14 Травня, 2021 р., 10:07
Запрошуємо осіб з інвалідністю узяти участь у проекті «Вір у себе»! У Вас є можливість: здобути вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент» за кошти Фонду соціального захисту інвалідів!
13 Травня, 2021 р., 16:34
Бердичівське районне управління Головне Управління ДСНС  у Житомирській області стурбовані ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.
13 Травня, 2021 р., 16:02
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.
13 Травня, 2021 р., 16:02
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.
13 Травня, 2021 р., 16:01
Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.
13 Травня, 2021 р., 15:01
Сьогодні виповнилось 7 років з  дня  загибелі  Віктора Верещака.
12 Травня, 2021 р., 09:56
11 травня 2021 року відбувся збір ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ закладів ОСВІТИ Гришковецької громади. У роботі взяли участь лідери учнівського самоврядування, координатори від закладів освіти, працівники відділу, а також - лідер громади – голова Гришковецької ОТГ Ірена ЛІСОВА. Відповідно до плану збору було передбачено тренінг-навчання активу, захист моделі учнівського самоврядування, презентація портрета лідера учнівського самоврядування, демонстрація соціальної реклами та представлення ідеї актуального (для громади) проекту від учнівського самоврядування (у довільному форматі).
12 Травня, 2021 р., 09:48
Бажаємо Вам міцного здоров"я та благополуччя, тепла, затишку, злагоди в родинах!