29 Травня, 2023 р., 15:03
Чи часто ви почуваєте, що у вас не вистачає енергії? Чи стикалися ви з такими фразами, як “я втомлений”, “немає сил”, “не можу себе змусити”?
29 Травня, 2023 р., 14:58
Публічні службовці створюють закони та документи для реформ, працюють з політиками в міністерствах, у парламенті й на місцях. Без професійних держслужбовців неможливо змінити країну та відбудувати її після перемоги.
29 Травня, 2023 р., 09:32
Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок». Навчальний курс буде проходити з 06.06.2023 року по 16.06.2023 року Реєстрація за посиланням: http://surl.li/gvhfi Курс підготовлено Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок» Цей проект реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» в рамках реалізації проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни», що став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Думки та погляди, викладені у цьому навчальному курсі, не відображають позицію Державного департаменту США та IREX.
25 Травня, 2023 р., 16:10
Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації інформує, що фундація імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Global Fund for Community Foundations проводить конкурс мікрогрантів для включення внутрішньо переміщених осіб у соціальне та економічне життя приймаючих громад «Ділимося Хлібом» Житомирської області.
25 Травня, 2023 р., 12:32
26 травня 2023 року відбудеться освітній-онлайн захід на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО Житомирської області.   Всеукраїнська громадська організація інвалідів "Правозахисна спілка інвалідів" за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе онлайн-лекцію для мешканців, громадських активістів, громадських об’єднань громад Житомирської області, а саме: Ємільчинської, Звягельської, Любарської, Чуднівської, Коростенської, Хорошівської, Гришковецької, Тетерівської, Іршанської, Черняхівської громад.   Якщо ви мешканець вищезазначених громад запрошуємо Вас долучитися до навчання та просимо попередньо заповнити анкету для реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/.../1qmTEacoKXng9SmCBaeIbw8U.../edit   Підключитися до конференції Zoom Ви зможете за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/83901531474...   Ідентифікатор конференції: 839 0153 1474 Код доступу: 304694   Лекція безкоштовна та проводиться українською мовою.   Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID « ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
23 Травня, 2023 р., 07:53
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» запрошує відвідати жителів та мешканців Гришковецької громади освітній онлайн-захід "Правові механізми та засоби комунікації і взаємодії з органами влади (їх представниками)".