16 Лютого, 2021 р., 10:29
32 роки тому – 15 лютого 1989 року – останній радянський солдат покинув територію Афганістану...Тривала війна вдвічі довше, ніж Друга світова війна: цілих 10 років.
10 Лютого, 2021 р., 21:54
Новації у застосуванні РРО  Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що граничний обсяг доходів, який дозволяє фізичним особам – підприємцям (далі – ФОП) не застосовувати РРО (ПРРО) протягом 2021 року – 1 320 000 грн (встановлюється, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати (МЗП), встановленої на 1 січня звітного року і у 2021 році такий граничний дохід не повинен перевищувати 220 МЗП).
10 Лютого, 2021 р., 21:53
Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що граничний термін подання податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи - підприємця за 4 квартал 2020 року настає 09 лютого 2021 року.
10 Лютого, 2021 р., 21:13
Бердичівський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській обл. звертається до Вас, шановні діти, щоб попередити лихо та не стати винуватцем пожежі, за збитки від якої доведеться розплачуватися батькам, не можна гратися з сірниками та запальничками будь то в будинку, сараї, на даху чи в підвалі. Пам'ятайте, що вистачає невеликого джерела вогню, щоб вмить спалахнула пожежа. У відсутності дорослих не користуйтеся побутовими електричними та газовими приладами. Потрібно знати, що вмикання в одну розетку за допомогою з'єднувачів декількох потужних електроприладів призводить до перевантаження електромережі і виникнення пожежі. Не кидайте з балкону запалені сірники, папір адже вони можуть потрапити на нижні поверхи і спричинити пожежу. Небезпечно користуватися петардами, ракетами, феєрверками та іншими піротехнічними виробами. Вони можуть потрапити на одяг або залетіти у вікно чи на балкон кварти і спричинити пожежу. Виходячи з приміщення, перевірте, щоб газові та електричні прилади були виключені.
05 Лютого, 2021 р., 18:58
Відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» право на пенсію за віком мають громадяни, які досягли пенсійного віку та набули необхідний страховий стаж.
04 Лютого, 2021 р., 20:03
Сьогодні Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики було проведено онлайн-семінар щодо взаємодії пасічникіа, аграріїв та органів місцевої влади. Під час проведення семінару обговорювались питання співпраці з територіальними громадами з реалізації аграрної політики та сільського розвитку.
03 Лютого, 2021 р., 19:58
  До уваги громадян!!!
01 Лютого, 2021 р., 09:27
На кладовищі у с.Хмелище –тихо, у задумі і вічній жалобі схилились кремезні дерева- свідки  сліз і втрат. Лише вітрець час від часу сколихне цю тишу та й вмовкне, зніяковівши… Через цвинтарні ворота проглядають портрети на могилах. Коли ж ми підійшли до могили Олександра Пителя, оніміли від його мужнього міцного рішучого і водночас ласкавого й рідного погляду. Як постріл, звістка-спогад знову влучила у серця рідних: «Загинув 20 січня 2015 р. у бою  з російськими збройними формуваннями в районі аеропорту Донецька (ДАП)». І все.....