23 Березня, 2021 р., 15:36
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/457996.html розміщено популярні питання щодо програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО), а саме:
23 Березня, 2021 р., 15:36
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що фізичні особи – підприємці платники єдиного податку другої – четвертої груп у разі перевищення у IV кварталі 2020 року обсягу доходу у розмірі 1000000 грн, зобов’язані при здійсненні готівкових розрахунків застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні РРО.
23 Березня, 2021 р., 15:35
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до податкового органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:
23 Березня, 2021 р., 15:34
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що громадяни, які здають нерухомість в оренду, зобов’язані сплачувати податки. Відтак, кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає нерухоме майно в оренду (нежитлова нерухомість, квартири, будинки чи навіть кімнату в оренду, довгострокову або подобову) має сплатити з отриманого доходу податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18 відсотків та 1,5 відсотків військового податку.
23 Березня, 2021 р., 14:20
Якщо виникла пожежа - рахунок часу йде на секунди. Не панікуйте та остерігайтеся: високої температури, задимленості та загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалів. Знайте де знаходяться засоби пожежегасіння та вмійте ними користуватися.
22 Березня, 2021 р., 14:57
Відділ соціального захисту населення Гришковецької селищної ради повідомляє, що для надання населенню житлових субсидій на придбання скрапленого газу та твердого пічного побутового палива у 2021 році застосовуються такі граничні показники вартості:
19 Березня, 2021 р., 15:15
Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року. Зусиллями АМУ надходження від акцизу з пального до місцевих б юджетів закріплено на постійній основі у Бюджетному кодексі України.
19 Березня, 2021 р., 13:07
Днями з крамниці випічки, розташованої у райцентрі, було викрадено виторг та харчові продукти. До того ж правопорушник забрав відеокамеру, намагаючись приховати свій злочин. Утім поліцейські встановили його особу саме завдяки системі відеонагляду. Нині триває досудове розслідування.