12 Березня, 2021 р., 15:13
Професійне свято – День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року.
12 Березня, 2021 р., 15:09
Щиро вітаємо  з професійним святом! Бажаємо  землевпорядникам, щоб поруч з вами завжди були людська вдячність, шана і повага, а в серцях множилася любов до рідної землі і не згасало бажання зберегти її красу і щедрість для прийдешніх поколінь!
12 Березня, 2021 р., 13:33
          У період опалювального сезону, традиційно, різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. До цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян.
12 Березня, 2021 р., 13:33
На Житомирщині в період з 08 березня по 11 березня 2021 року зафіксували три випадки загоряння сухої трави.
11 Березня, 2021 р., 14:52
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2021 №154 «Про внесення змін  до пункту 35  постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», забороняється висадка та посадка пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом та метрополітеном на території регіонів, де встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки COVID-19. Винятком є лише транзитні перевезення.
10 Березня, 2021 р., 10:24
З метою наближення надання державної допомоги та соціальної підтримки сімей з дітьми, малозабезпечених, багатодітних, молодих сімей, а також громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, пенсіонерам, інвалідам, іншим пільговим категоріям населення створено Відділ соціального захисту населення Гришковецької селищної ради. До компетенції відділу відносяться питання консультування та оформлення житлових субсидій, оформлення надання соціальних послуг, направлення одиноких громадян до геріатричного пансіонату, виплати компенсацій за придбання житла.
10 Березня, 2021 р., 10:22
Шановні жителі Гришковецької громади!
05 Березня, 2021 р., 12:03
Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде наповнений посмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Бажаю неймовірно щасливого настрою, чудових миттевостей у житті, справжніх почуттів, які надихнуть нас на великі справи і цікаві захоплення. Нехай   збуваються мрії, а кожен новий день приносить лише радість та посмішки!
02 Березня, 2021 р., 17:13
На Житомирщині шукають волонтерів безоплатної правової допомоги