09 Грудня, 2021 р., 15:55
06 грудня   в Україні почали діяти  нові карантинні правила, зокрема, для невакцинованих громадян. Відповідні зміни внесені 24 листопада 2021 до Постанови № 1236.
09 Грудня, 2021 р., 15:47
Україна має стати привабливою для інвестицій, інновацій та створення нових робочих місць. Про це зазначив Руслан Стефанчук під час зустрічі з членами Американської торговельної палати в Україні.
09 Грудня, 2021 р., 15:17
Вона дарує щиру радість, дивує та захоплює своїми творіннями. Безперечно, біляві красуні у вітринах магазинів привертають увагу і дітей, і дорослих, але ляльки від Юлії Демченко, майстрині з смт Гришківці, полонять унікальністю, неповторністю та оригінальністю…
08 Грудня, 2021 р., 13:20
ТОВ «Житомиргаз Збут» пропонує бізнесу зафіксувати ціну на електроенергію у першому кварталі 2022 року
07 Грудня, 2021 р., 09:25
Люди споконвіків шанували та цінували хустку, наділяли її магічними властивостями, використовували в обрядах, у побуті, для радісних та сумних подій. Хустка вважалася особливим сакральним предметом та реліквією, яку передавали з покоління в покоління.
06 Грудня, 2021 р., 11:42
Громадська організація "Ліга жінок-виборців“ за підтримки Уряду Великої Британії через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO) запрошує на онлайн семінари «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах пандемії» для ЖІНОК.
06 Грудня, 2021 р., 11:30
Житомирщина долучилася до міжнародного проєкту «Фермер до Фермера» (Farmer to Farmer) за підтримки міжнародної організації CRDF Global та агентства USAID в партнерстві з Агенція Регіонального розвитку Житомирської області.
06 Грудня, 2021 р., 10:12
6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. Це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. Свято усіх чоловіків та хлопчиків, які бережуть спокій та мир у наших оселях.