23 Квітня, 2021 р., 12:56
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.
23 Квітня, 2021 р., 12:55
  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.
23 Квітня, 2021 р., 09:03
Уже стало традицією навесні  висаджувати молоденький сосновий ліс. 22.04.2021 року   Спільними зусиллями працівників Гришковецької селищної ради та лісового господарства  було заліснено гектар лісової площі. Засаджуючи ліс ми збагачуємо  довкілля увагою і турботою!
22 Квітня, 2021 р., 16:43
Колектив Рейського закладу дошкільної освіти "Червона Шапочка" та його вихованці долучилися до Всесвітньої акції присвяченої дню Землі, благоустрою та відновлення довкілля.
22 Квітня, 2021 р., 14:08
22 квітня – Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.Це свято підтримується Організацією Об'єднаних Націй, оскільки воно спрямоване на збереження загального місця проживання всіх людей.Вперше день Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.
21 Квітня, 2021 р., 13:17
Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» (далі – конкурс). Тема конкурсних робіт: протидія булінгу. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Учасником конкурсу може бути особа віком до 18 років Номінації конкурсу Молодша група (віком до 8 років); Середня група (віком від 9 до 13 років); Старша група (віком від 14 до 17 років). Етапи проведення конкурсу: I етап – прийом конкурсних робіт з 14.04.2021 року до 14.05.2021 року. Голосування за конкурсні роботи до 23.05.2021 року; II етап – визначення переможців та оголошення результатів конкурсу з 24.05.2021 року до 27.05.2021 року; III етап – нагородження переможців конкурсу, що відбудеться з 28.05.2021 року до 04.06.2021 року. Організація проведення конкурсу здійснюється Координаційним центром з надання правової допомоги.
21 Квітня, 2021 р., 12:14
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що обсяг фактично використаної води обчислюється водокористувачами самостійно на підставі даних первинного обліку згідно з показаннями вимірювальних приладів.
21 Квітня, 2021 р., 12:13
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області звертає увагу на переваги подання податкової звітності в електронному вигляді для платників податків: економія часу; постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до останніх норм законодавства; автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.
21 Квітня, 2021 р., 12:12
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що фізичні особи мають право за наслідками звітного року отримати податкову  знижку, - тобто,  зменшити загальний річний оподатковуваний дохід, одержаний за наслідками  звітного року у вигляді заробітної плати, на документально підтверджену суму (вартість) витрат у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року.
21 Квітня, 2021 р., 12:11
Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області звертає увагу платників податків, що на рівні ДПС України проводиться співставлення між даними, вказаними підприємцями у звітності, та даними інформаційних баз за ознакою доходу «157- дохід отриманий від здійснення підприємницької діяльності». Так, за 2019 рік були встановлені розбіжності по 513 ФОП, якими у податкових деклараціях вказано обсяг отриманого доходу у розмірах менше, ніж вказано податковими агентами у розрахунку ф. 1-ДФ, на загальну суму 911,8 млн гривень. Тобто, можливі випадки заниження доходу, що підлягає оподаткуванню та не надходження відповідних податків до бюджету.