04 Серпня, 2023 р., 08:59
Стартував проєкт «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей».
03 Серпня, 2023 р., 20:36
Лише 25 громад змогли потрапити до проєкту із залучення молоді до життя громад.
02 Серпня, 2023 р., 13:57
1 серпня 2023 року в приміщенні Гришковецької амбулаторії Центром крові проводився забір крові. Бути донором - відповідально, корисно та безпечно.
02 Серпня, 2023 р., 11:13
З 1 по 7 серпня щороку проводиться Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування.  Ця акція започаткована 1992 року під егідою Всесвітнього альянсу дій на підтримку грудного вигодовування (WABA) в тісному співробітництві з ЮНІСЕФ.
27 Липня, 2023 р., 14:52
28 громад з Житомирської (11), Рівненської (9) та Полтавської (8) областей стали партнерами Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).